Top

Menu Zaloguj się (dla użytkowników forum)Poster:TERROR TOONS

TERROR TOONS

Terror Toons

ocena:5
Rok prod.:2002
Reżyser:Joe Castro
Kraj prod.:USA
Obsada:Beverly Lynne, Lizzie Borden, Kerry Liu, Fernando Padilla, Brandon Reininger, Matt Falletta, Scott Barrows
Autor recenzji:Mr Filth
Ocena autora:5
Ocena użytkowników:4
Głosów:3
Inne oceny redakcji:

Filmy niskobudżetowe słyną z wyjątkowo głupich fabuł, licznych efektów gore i śmiałych scen erotycznych. Tym razem obyło się bez tych ostatnich.

Młoda Candy dostaje płytę DVD z bajką "Terror Toons" zrealizowaną w pewnej nowej animacji. Jej fabuła jest niezwykle banalna - Dr Carnage i goryl Max Assassin ścigają się i zabijają niewinnych ludzi, a także unikają schwytania przez policjanta. Podczas seansu dwa czarne charaktery wychodzą z ekranu telewizora, aby siać chaos i zniszczenie w realnym świecie. W międzyczasie w domu Candy przebywa tylko jej siostra - Cindy z przyjaciółką Amy. Korzystając z nieobecności rodziców zapraszają one swoich kolegów na imprezę. Ale jak można się bawić, skoro w domu grasuje dwóch bajkowych morderców czerpiących przyjemność z mordowania w bestialski sposób?

"Terror toons" - jest niskobudżetową, niezwykle oryginalną i całkiem przyzwoicie wykonaną produkcją. Na uwagę szczególnie zasługuje fabuła. Chyba w żadnym innym horrorze nie było takiego wymieszania animacji z rzeczywistością. Również Dr Carnage i goryl Max Assassin sprawiają odpowiednio makabryczne wrażenie, choć potraktowane - podobnie jak cały film - wielkim z przymrużeniem oka. Muzyka i ścieżka dźwiękowa dodają "kolorków" akcji , przez co "Terror Toons" nie staje się monotonny po kilkunastu minutach oglądania. Gorzej jest natomiast z grą aktorów; widoczny jest u nich brak umiejętności aktorskich, jednak przy filmach tego typu to już standard. Sceny gore, które można zobaczyć na ekranie, z pewnością nie zniechęcą fanów tej odmiany horroru do sięgnięcia po opisywaną pozycję. Również wyraźnie widoczne idiotyczne poczucie humoru z pewnością zwabi fanów filmowej zabawy w makabrę

"Terror Toons" nie jest przedstawicielem klasycznego kina grozy. Tylko liczne elementy gore łączą go z tym gatunkiem. Warto jednak po niego sięgnąć.

Screeny

HO, TERROR TOONS HO, TERROR TOONS HO, TERROR TOONS HO, TERROR TOONS HO, TERROR TOONS HO, TERROR TOONS HO, TERROR TOONS HO, TERROR TOONS HO, TERROR TOONS HO, TERROR TOONS

Zaloguj się aby móc oddać swój głos na film.
Plusy:

+ Dr Carnage i goryl Max Assassin
+ aktorki
+ muzyka
+ gore
+ potrafi rozśmieszyć
+ nie nudzi

Minusy:

- głębi to w nim nie znajdziemy
- "nie dla wszystkich"

Na forum:

Podyskutuj o filmie tutaj: Forum HO

Horror Online 2003-2015 wszystkie prawa zastrzeżone.
Kopiowanie fragmentów lub całości opracowań, wykorzystywanie ich w publikacjach bez zgody twórców strony ZABRONIONE!!!

- - - -